Тиждень відправляли поки я сам не подзвонив і не напам'ятав
Все Ок 👍
Продавец пожелание не читает!!!! Не рекомендую!!
Відгуки про компанію Арідон Агро
Тиждень відправляли поки я сам не подзвонив і не напам'ятав
Все Ок 👍
Продавец пожелание не читает!!!! Не рекомендую!!